Doručovací adresa:
Dodací adresa je stejná jako fakturační
Přidat / Upravit adresu
Název Kód zboží Cena Množství DPH Sleva Celkem
 
Celková cena

Zvolený způsob dopravy

Osobní převzetí5. kvetna 729, Lomnice nad Popelkou, 51251, Po-Pa, 15:00 - 18:00, tel: 776144888

nebo vyberte jiný způsob dopravy

 
Celkem:
0,00 Kč
0,00 Kč
Poznámky a zvláštní požadavky
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky


Výměna nevhodných dárků

Na zakoupené zboží se vztahuje záruční lhůta 2 roky.
Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 30 dnů. Při nákupu v našem kamenném obchodě máte možnost nevyhovující zboží do 30 dnů vyměnit za jiné.

Za všech okolností se snažíme vyjít vám vstříc.

Kupující - zákazník

Fyzická nebo právnická osoba, která uskuteční závaznou objednávku zboží z nabídky. Aktuální nabídka zboží je uveřejněna na internetových stránkách provozovatele na adrese http://www.lyra.cz

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Prodejce prohlašuje, že veškeré informace týkající se zákazníka a jeho transakcí uskutečněných na internetových stránkách provozovatele jsou zabezpečené proti zneužití a bez souhlasu zákazníka nebudou předány dál třetí osobě. Osobní údaje zákazníků používá prodejce pouze pro své účely ve smyslu zákona č. 101/2001Sb, (zejména pro komunikaci se zákazníky) a neposkytuje je třetím stranám. Tyto údaje podléhají přísné interní ochraně.


Objednávka

Kupní smlouva vzniká na základě závazné objednávky, na jejímž základě je následně realizován prodej zboží. Objednávka se stává závaznou ve chvíli přijetí objednávky prodávajícím. Závazná objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti: jméno a adresu kupujícího včetně emailu, případně telefonu, množství požadovaných kusů přesně specifikovaného zboží, požadovaný způsob platby a způsob dodání zboží, cenu za zboží a přepravu. Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době objednání. V případě nákupu specifického zboží "na objednávku", které je nutné na přání zákazníka objednat u výrobce nebo dodavatele, může prodávající požadovat zálohu až do výše 100% kupní ceny.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku si kupující hradí sám.

Ceny zboží

Ceny zboží jsou stejné v eshopu i na pobočkách. Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Na některé druhy zboží může probíhat sleva, která je vždy časově omezena. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit slevu, pokud je dané zboží vyprodáno.

Informace o zboží

Popis a technické specifikace zboží, které jsou uvedené na těchto internetových stránkách, vycházejí z informací výrobců a mohou se v průběhu času změnit.

Prodávající si vyhrazuje právo tyto informace v případě potřeby aktualizovat či změnit. Chyby v popisech a technických specifikacích jsou vyhrazeny.

Platba za zboží a expedici

Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží. Celková cena objednávky může být kupujícím uhrazena:

    Hotově - na pobočče
    Na dobírku - příslušnou částku zaplatí kupující při převzetí zásilky od dopravce
    Bankovním převodem předem - kupující převede celou částku na bankovní účet prodejce. V tomto případě se realizace objednávky uskuteční až po připsání celkové částky na účet prodejce.
  
Dodání zboží

    Dodávky objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu.

    Způsob dodání a místo odběru je stanoveno na základě objednávky. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající.
    Rozvoz zboží zajišťuje Česká Pošta po celé České republice.

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

    Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována. Zrušení se provádí telefonicky na +420 776 144 888.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v následujících případech

    Objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo je dlouhodobě nedostupné.
    Cena zboží se výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena.

V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka vrácena v hotovosti nebo převedena na jeho účet v nejkratším možném termínu.

Řešení sporů

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy.

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).